IE Warning
TARAYICINIZIN GÜNCEL DEĞİL!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 
Neden TRLEDLINE'ı tercih etmeliyim
Kaliteli Ürün ve Hizmet Almanız Yeterli sanırım.Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Muhtemelen Çevrenizdeki Komşularınızdan Birtanesi Ürünlerimizden Kullanmaktadır Neden Bizi Tercih Etmeniz Gerektigini Onlara Sorabilirsiniz..
TRLEDLINE'ı Diger Firmalardan Ayıran Başlıca Özellik Nedir?
Tamamen Kalite TRLEDLINE 2002 Yılından Beri Sektörün İçinde Olup Sınıfında Lider Bir Firmadır . Firmamız Hertürlü Üretimi Yapıyor Olup Kalite Belgeleriyle Tescillenmiştir Bünyemizde ISO-10002 – ISO-9001 – CE – TSE.HYB Ve Kalibrasyon Belgelerine Sahiptir Buda Aramızdaki Farkı Göstermektedir. 
LED Nedir?
LED, ingilizce`de Light Emitting Diode kelimelerinin kısaltılmış halidir ve “Işık Yayan Diyot” anlamına gelir. LED’ler elektrik enerjisini ışığa dönüştüren yarı iletken devre elemanlarıdır. 
Dijital Programlanabilen Panolara Belediye Vergi Alıyormu?
Çogu Belediyelerin Çalışma ve Vergilendirme Sistemleri Farklı OLdugu İçin Belediyeden Belediyeye Fark göstermektedir . Ama Genel Olarak Işıklı (florasanlı) Reklam Panolarına Uygulanan Vergi Tarifesi Uygulanmaktadır. 
Programlanabilen pano Ve Benzeri Ürün Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Öncelikle Ürünlerin Kalite Belgeleri (CE-TSE-ISO vb)Olup Olmadıgı Kontrol Edilip Belgeli Ürünler Tercih Edilmelidir. Dikkat Edilmesi Gereken Diger Bir Konu İse Bu Kalite Belgelerinde Satıcı Firmanın İsminin Olup Olmadıgı? 
Dijital Panolarda Kullanılan Ledlerin Ömrü Nekadar Olur?
İyi Bir Ledin Ömrü İyi Bir Firmanın Elinde İşlenirse Yaklaşık 100.000 Saat Ömrü vardır Buda Günde 24 saat çalıştırılırsa 11 yıl Günde 18 saat çalıştırılırsa 14 yıl Günde 12 saat çalıştırılırsa 22 yıl Günde 8 saat çalıştırılırsa 34 yıl demektir Tabi Bunlar Yaklaşık Rakamlardır. 
Ürünlerinizin Satışını Yapabilir miyim?
2 Türlü Satış Yapabilirsiniz 1.si İletişime Geçip Bayilik Hakkında Bilgi Alabilirsiniz 2.si Bayilik Almayıp İhtiyaca Göre Ürün Alıp Satabilirsiniz 
Programlanabilen Panoların Bilgisayar Programının Kullanımı Zormu?
Aksine Çok Basit Arayüzü Tamamen Türkçe Olup Yazılımı Mühendistlerimiz Tarafından Yapılmış Olup Kullanımı Çok Kolaydır. 
Garanti Süresi Ne kadardır?
Ürünler 2 Yıl Garantili Olup Garanti Şartları Bölümünden İnceleyebilirsiniz